USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Flat 3-107 - Iha Flat Hotel - Pereque - Ilhabela Ilhabela Flat 3-107 - Iha Flat Hotel - Pereque - Ilhabela Ilhabela Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Flat 3-107 - Iha Flat Hotel - Pereque - Ilhabela Ilhabela FLAT 3-107 - Iha Flat Hotel - Pereque - Ilhabela Ilhabela Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Flat 3-107 - Iha Flat Hotel - Pereque - Ilhabela

ex. Ilha Flat Hotel 3-107 - Pereque - Ilhabela

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-24
2026-09-25

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

78

Flat 3-107 - Iha Flat Hotel - Pereque - Ilhabela 4*

 Wi-Fi
 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Πισίνα

Θερμαινόμενη πισίνα

 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Φίτνες/ Γυμναστήριο

Κέντρο γυμναστικής

 Σπα & Ευεξία

Σπα και κέντρο ευεξίας

Τουρκικό λουτρό

Δωμάτιο με ατμόλουτρο

Μασάζ σε όλο το σώμα

 Φαγητό/Ποτό

Μπαρ/ Lounge

 Συνεδριακές εγκαταστάσεις

Επαγγελματικό κέντρο

 Κατάλληλο για παιδιά

Παιδική χαρά

Δωμάτιο παιχνιδιών


Το άνετο Flat 3-107 - Iha Flat Hotel - Pereque - Ilhabela 4 αστέρων είναι 3 χλμ. από την Παραλία Praia da Ilha Das Cabras, και διαθέτει θερμαινόμενη πισίνα και κέντρο φίτνες. Τοπικά ορόσημα, όπως Supermercado do Frade Ltda και caicara beach, βρίσκονται σε κοντινή απόσταση με τα πόδια.

Επίσης, Μαρίνα στο Λιμάνι της Ilhabela απέχει 16 λεπτά με τα πόδια από το άνετο ξενοδοχείο. Τα αξιοθέατα όπως Δημοτικό Θέατρο βρίσκονται επίσης σε απόσταση 3,1 χλμ.

Τα δωμάτια βλέπουν στον κήπο και διαθέτουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός.

Η περιοχή διαθέτει εστιατόρια, όπως Pimenta De Cheiro Restaurante Ilhabela, το οποίο βρίσκεται σε απόσταση περίπου5 λεπτών με τα πόδια.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Praia Do Oscar
    4,8 χλμ.
  • Praia Preta Central
    4,7 χλμ.
  • Δημοτικό Στάδιο του Sao Sebastiao
    4,6 χλμ.
  • ΠαραΛία Araca Cove
    4,3 χλμ.
  • Toque-Toque Grande Falls
    3,9 χλμ.
  • Assembleia de Deus
    3,7 χλμ.
  • Δημοτικό Στάδιο και Γυμναστήριο
    4,5 χλμ.
  • Μουσείο Ιερής Τέχνης
    3,6 χλμ.
  • Fundação Museu de História Pesquisa e Arqueologia do Mar
    4,7 χλμ.
  • Παραλία Araca
    4,4 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos
    112 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Χρηματοκιβώτιο
  • 24ωρη υποδοχή
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
  • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
  • Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Ανιχνευτές καπνού
  • Πυροσβεστήρες
  • Κάρτα-κλειδί

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη
  • Μπαρ/ Lounge

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Θερμαινόμενη πισίνα
  • Εξωτερική πισίνα
  • Παραλία
  • Ομπρέλες θαλάσσης
  • Ξαπλώστρα
  • Κήπος
  • Σπα και κέντρο ευεξίας
  • Σάουνα
  • Τουρκικό λουτρό
  • Δωμάτιο με ατμόλουτρο
  • Μασάζ σε όλο το σώμα
  • Κέντρο γυμναστικής
  • Θερμόλουτρο

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσίες καθαριότητας
  • Επαγγελματικό κέντρο
  • Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση
  • Ταράτσα
  • Έπιπλα κήπου
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Τραπέζι φαγητού
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • LCD TV
  • Παιδική χαρά
  • Δωμάτιο παιχνιδιών

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 15:30
Check-out: έως 11:00

Συχνές ερωτήσεις

  • 🌇

    Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από το άνετο Flat 3-107 - Iha Flat Hotel - Pereque - Ilhabela;

    Θα χρειαστούν 15 λεπτά με τα πόδια από το άνετο Flat 3-107 - Iha Flat Hotel - Pereque - Ilhabela μέχρι το κέντρο της πόλης.
  • Έχει πάρκινγκ σε τo Flat 3-107 - Iha Flat Hotel - Pereque - Ilhabela;

    Τo Flat 3-107 - Iha Flat Hotel - Pereque - Ilhabela παρέχει ιδιωτική στάθμευση στον χώρο δωρεάν.
  • 💵

    Πόσο κάνει ένα δωμάτιο στο άνετο Flat 3-107 - Iha Flat Hotel - Pereque - Ilhabela;

    Η μέση τιμή δωματίου στο άνετο Flat 3-107 - Iha Flat Hotel - Pereque - Ilhabela αποτελεί 118$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο.
  • Aparthotel έχει δωμάτια για άτομα με αναπηρία;

    Ναι, aparthotel έχει πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο και δωμάτια με ειδικές εγκαταστάσεις. Για να κάνετε κάποιο αίτημα, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με τους αρμόδιους του ξενοδοχείου.
  • Τι πισίνα διαθέτει το άνετο Flat 3-107 - Iha Flat Hotel - Pereque - Ilhabela;

    Υπάρχει θερμαινόμενη πισίνα στο άνετο Flat 3-107 - Iha Flat Hotel - Pereque - Ilhabela.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-24
2026-09-25

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Flat 3-107 - Iha Flat Hotel - Pereque - Ilhabela, Βραζιλία

Av. Princesa Isabel, 747 - 3-107, Ilhabela, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved